Skupština Vatrogasne zajednice Grada Svete Nedelje

Dana 13.04.2018. godine održana je redovna sjednica skupštine Vatrogasne zajednice Grada Svete Nedelje koju je otvorio predsjednik Ivica Petravić.

Dnevni red skupštine sadržavao je 15 točaka, a između ostalog izvješće o radu VZG-a za 2017. godinu, izvješće o radu vatrogasne postrojbe Grada, izvješće o financijsko-materijalnom poslovanju u 2017.godini, te izvješće nadzornog odbora za 2017. godinu. Isti je na samome početku jednoglasno usvojen.

Sjednici skupštine prisustvovao je gradonačelnik Grada Svete Nedelje Dario Zurovec, a uz mnogobrojne goste - predstavnike i članove vatrogasnih zajednica i dobrovoljnih vatrogasnih društava s područja Svete Nedelje kao i susjednih općina i gradova, sjednici su nazočili naravno i članovi VZG-a Svete Nedelje.