15.04.2018

Posjet Mjesnog odbora Slani potok-Brezje Mjesnom odboru Brezje te potpisivanje povelje prijateljstva

Mjesni odbor Brezje danas je ugostio Mjesni odbor Stari potok- Brezje iz Općine Gornja Stubica s kojima je tom prilikom potpisao i povelju o prijateljstvu. Potpisivanju povelje o prijateljstvu u Društvenom domu Brezje prisustvovao je gradonačelnik Grada Svete Nedelje Dario Zurovec. Svečanom ugođaju doprinjeli su Društvo prijatelja -Sloga Brezje izvedbom pjesme posvećene Brezju kao i tamburaši iz Gornje Stubice.

Nakon potpisivanja, Mjesni odbor Brezje i njihove goste u Gradskoj vijećnici svečano je dočekala zamjenica gradonačelnika Marija Hršak. Zahvalila se svima na dolasku te ih detaljnije upoznala s povijesti Grada Svete Nedelje kao i s nizom aktivnosti koje Grad Sveta Nedelja provodi.

U sklopu posjete Gradu Sveta Nedelja Mjesni odbor Brezje za svoje goste organizirao je i posjet crkvi Presvetog trojstva, DVD-u Sveta Nedelja, te paljenje svijeća žrtvama Domovinskog rata kao i odlazak na vidikovac Prlić. Posjet je završen svečanim ručkom.