Otvorenje izložbe "Moj svijet plesa"

Otvorenje izložbe

Dana 14.04.2018. godine s početkom u 18,00 sati u Centru za posjetitelje Grada Svete Nedelje otvorena je izložba fotografija "Moj svijet plesa" u organizaciji Udruge Balans-code.

Izložba se održala povodom Međunarodnog dana plesa i obilježavanja 13 godina djelovanja Udruge Balans Code.

U bogatom glazbeno plesnom preformanceu mnogobrojni posjetitelji uživali su uz male i velike plesne ansamble Balansa, a od srca im je čestitala i izložbu otvorila zamjenica gradonačelnika Marija Hršak, pri tome pohvalivši trud i zalaganje voditelja i članova Udruge Balans Code, te zaželjela mnogo uspjeha u daljnjem radu. Izložbi je nazočio i potpredsjednik Gradskog vijeća Gabrijel Deak i voditelj Turističko informativnog centra Grada Svete Nedelje Ivan Prgomet.

Izložbu možete pogledati svakog radnog dana od 08:00 - 15:30 zaključno do 30.04.2018.