16.04.2018

Održana 13. Redovna izvještajna skupština udruge umirovljenika Grada Svete Nedelje

Jučer 14.04.2018.godine u bistrou Dvojka održana je 13. Redovna izvještajna godišnja skupština udruge umirovljenika Grada Svete Nedelje. Izvođenjem himne skupštinu je svečano otvorio mješoviti pjevački zbor udruge.

Dnevni red skupštine sadržavao je 13 točaka, a između ostalog uključivao je izvješće predsjednika o radu udruge za 2017. godinu, izvješće blagajnice o financijskom poslovanju u 2017.godini, izvješće nadzornog odbora za 2017. godinu kao i prijedlog plana rada i financijskog plana za 2018. godinu. Isti je na samome početku jednoglasno usvojen.

Sjednici skupštine prisustvovao je i gradonačelnik Grada Svete Nedelje Dario Zurovec, gradski vijećnik Drago Prahin te drugi mnogobrojni gosti - predsjednici i članovi udruga umirovljenika iz susjednih općina i gradova. Gradonačelnik Dario Zurovec pozdravio je sve okupljene, poželio im prvo zdravlja te još puno zajedničkih druženja.