17.04.2018

POZIV NA BESPLATNU RADIONICU: Vidljivost na WEB-u - kako osigurati bolju poslovnu budućnost!

LAG SAVA, u suradnji s Upoznajmo.hr i PEPA NET j.d.o.o., poziva sve zainteresirane  na besplatnu radionicu „Vidljivost na WEB-u - kako osigurati bolju poslovnu budućnost" .

Radionica će se održati u zgradi Komunalnog poduzeća u Zaprešiću, Zelengaj 15, dana 25. travnja 2018. s početkom u 17 sati. Tema radionice pokriva područje internet oglašavanja, boljeg pozicioniranja na tražilicama, društvenih mreža, e-mail marketinga, izrade poslovnog plan i ostalih tema vezanih za povećanja prihoda.

Radionica je namijenjena OPG-ovima, obrtnicima, vlasnicima poduzeća, budućim poslovnim subjektima, načelnicima općina i gradonačelnicima, te svima ostalima koji se žele pridružiti.
Dođite i saznajte na koje sve načine možete povećati svoje prihode povećanjem svoje vidljivosti na tržištu.