Dani hrane i tradicijskih proizvoda Zagrebačke županije i Grada Zagreba 2014.!

Zagrebačka županija, Upravni odjel za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo i Grad Zagreb, Gradski ured za poljoprivredu i šumarstvo i ove godine jedanaesti put za redom organiziraju izložbeno-prodajnu manifestaciju:

„DANI HRANE I TRADICIJSKIH PROIZVODA ZAGREBAČKE ŽUPANIJE I GRADA ZAGREBA”

Ovaj Sajam poljoprivrednih, prehrambenih i tradicijskih proizvoda i usluga iz godine u godinu postaje značajno mjesto okupljanja poljoprivrednih proizvođača i predstavljanja visoko vrijednih proizvoda na zagrebačkom tržištu.

Prošlogodišnji sajam ocijenjen je izuzetno uspješnim zbog velikog broja izlagača i posjetitelja.

Sajam se održava u balonu Boćarskog doma na Prisavlju 11. i 12. listopada 2014. godine.

Ovom prilikom Vas pozivamo da se prijavite za sudjelovanje na sajmu.

Ispunjeni prijavni obrazac, možete poslati poštom na adresu:

Zagrebačka županija

Upravni odjel za poljoprivredu, ruralni razvitak i šumarstvo

Ulica grada Vukovara 72/V

ili faksom na broj 01/6009-474

ili skenirano na e-mail adresu g.matasin@zagrebacka-zupanija.hr

najkasnije do 30. rujna 2014. g.

Sudjelovanje na sajmu je besplatno za proizvođače sa područja Zagrebačke županije i Grada Zagreba.

Broj izlagačkih mjesta je ograničen te će se poštivati redoslijed prijave.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte na tel: 01/6009-426, 01/6009-416 i 01/6009-496

Dokumenti:

1. PRIJAVNI BRAZAC