Dječji tjedan u Svetoj Nedelji

02.10.2018.
18,00 – 19,00 h
Parlaonica „Predrasude i stereotipi“ od 18,00 do 19,00 sati
(OŠ Sveta Nedelja, OŠ Vladimir Deščak)

03.10.2018.
10,00 – 12,00 h
Dan dječjih vrtića „Origami radionica“
Gradski trg – Trg Ante Starčevića, Sveta Nedelja – u slučaju lošeg vremena Društveni dom Strmec, Vladimira Nazora 13, Strmec

04.10.2018.
Dovedi svog ljubimca
Gradski trg – Trg Ante Starčevića, Sveta Nedelja

05.10.2018.
„Bajkovnica“ – radionica bajki
Centar za posjetitelje Grada Svete Nedelje, Stilinovićeva 1, Sveta Nedelja

06.10.2018.
17,00 – 19,00 h
„Hokus pokus“ – radionica kemijskih istraživača
Društveni dom Strmec, Vladimira Nazora 13, Strmec

07.10.2018.
19,00 – 21,00 h
„Pleši samnom“ – plesni „maheri“, igra i zabava
Društveni dom Strmec, Vladimira Nazora 13, Strmec

PRIDRUŽI SE I TI!
Prijaviti se možete na e-mail: sabypp75@gmail.com ili mobitel broj: 095/3504-005 ( za parlaonicu broj sudionika popunjen) do 28.9.2018. godine.
Nagrade: „Ciceron škole“, „Najbolji origami“, „Najljepši ljubimac“, „Bajka u kocki“, „Kemija za život“, „Maher-ica večeri“.
Za sve sudionike osigurane su grickalice i piće, a za najuspješnije u natjecateljskim igrama i nagrade.

Organizator: Koordinacijski odbor za provedbu akcije Grad  Sveta Nedelja – prijatelj djece