Akcija prikupljanja školskog pribora za djecu Sisačko – moslavačke županije

Poštovane sugrađanke i sugrađani,
Grad Sveta Nedelja – prijatelj djece organizira akciju prikupljanja školskog pribora za djecu s područja Sisačko – moslavačke županije. Školski pribor prikupljat će se u društvenom domu Mala Gorica u subotu, 30.1.2021. godine u vremenu od 16-19 sati.
Donacije za učenike osnovnih škola (prema mogućnostima):
1. školska torba ili ruksak s priborom za jedan od 1. do 8. razreda;
Nekorišten pribor (od 1. do 4. razreda):
2.  pernica (flomasteri, bojice, drvene olovke, šiljilo, tehnička olovka,  geometrijski set, mine za tehničku, gumice);
3. naljepnice za bilježnice;
4. škare za papir i ljepilo, selotejp;
5. kolaž papir;
6. pastele;
7. vodene boje i tempere;
8. kistovi (plosnati i okrugli), držač kistova, paleta za boje;
9. glinemol, plastelin;
10. tuš;
11. pisanke od 1. do 4. razreda: za hrvatski, matematiku, prirodu, glazbeni, strani jezik, vjeronauk, geometriju;
• Pisanka A (prvi razred)
• Pisanka B (drugi razred)
• Pisanka C (treći razred)
• Pisanka D (četvrti razred)
• Matematika 1 i 2
• Matematika 3 i 4
12. crtači blok;
13. mali blokić;
14. likovna mapa (1-2; 3-4);
15. jednokratne maske za lice
Nekorišten pribor (od 5. do 8. razreda):
2. pernica (flomasteri, bojice, drvene olovke, šiljilo, tehnička olovka, geometrijski set, mine za tehničku, gumice, šestar, kemijske olovke)
3. bilježnice od 5. do 8. razreda (11 kom): bilježnice velike na crte i kocke (za hrvatski, matematiku, prirodu, povijest, geografiju, glazbeni, strani  jezik, vjeronauk, fiziku, kemiju, geometriju);
3. školski kalkulator;
4.  škare za papir i ljepilo, selotejp;
5. mali blokić za pisanje;
6. jednokratne maske za lice
*Po želji: knjiga, enciklopedija, atlas…
Molimo  vas da stavite torbu ili ruksak u vrećicu te označite  za koji se razred nalazi pribor u torbi (što je sadržaj pribora) i  oznaku spola M ili Ž.