Novi projekt GDCK Samobor, Sveta Nedelja i Stupnik!

U Nacionalnoj zakladi za razvoj civilnog društva danas je potpisan ugovor s Gradskim društvom Crvenog križa Samobora, Svete Nedelje i Stupnika, vrijedan 364 tisuće kuna. Odnosi se na novi projekt ove organizacije naziva “Gradsko društvo Crvenog križa Samobor odgovara na sve izazove”. Ugovor je uime Društva potpisala ravnateljica Anica Francetić Kufrin.

Projekt će se provoditi sljedećih 13 mjeseci s ciljem jačanja postojećih kapaciteta samoborskog Crvenog križa i tri dobrovoljna vatrogasna društva, Galgovo, Strmec i Stupnik, za pripremu i odgovor na krizne situacije. Kroz aktivnosti projekta partnerske organizacije ojačat će spremnost volontera i zaposlenika za odgovor na krize u lokalnoj zajednici, razmijenit će znanja i iskustva te povećati zajedničku suradnju.

Prikažite cijelu galeriju