Klupice prijateljstva i pripreme za Dječji tjedan

U Gradskoj vijećnici, 04.07.2018.,  po treći put se sastao Koordinacijski odbor za provedbu akcije  Grad Sveta Nedelja – prijatelj djece. Tema sastanka je bila realizacija akcije Klupice prijateljstva, koje su dobile svoje mjesto u svetonedeljskim vrtićima i školama. Cilj akcije je prevencija međuvršnjačkog nasilja te bolji odnos između djece predškolske dobi, kao i osnovnoškolaca. Svojom maštom i kreativnošću  djeca su pod vodstvom odgajatelja i profesora oslikala klupice koje nose i snažne motivacijske poruke. Koordinacijski odbor počeo  je i s pripremama vezanim uz aktivnosti povodom obilježavanja Dječjeg tjedna. Početkom listopada očekuje nas puno kreativnih aktivnosti posvećenih djeci u organizaciji Koordinacijskog odbora za provedbu akcije Grad Sveta Nedelja – prijatelj djece.