Obavijest o privremenoj regulaciji prometa za dan 16.06.2020. godine

Dana 12.06.2020. godine zaprimili smo Odluku o zatvaranju prometnice od strane Županijske uprave za ceste Zagrebačke županije.

Zbog izvođenja radova na izgradnji dijela glavnog sabirnog kolektora (GSK 3) u naselju Kerestinec, a koji prelaze preko Županijske ceste ŽC3063 (čvorište Sveta Nedelja A3 – Bestovje – A.G. grada Zagreba), dana 16.06.2020. godine od 8,00 do 18,00 sati na snazi je privremena regulacija prometa.

Obilazni pravci su sljedeći:

– Iz smjera Rakitja i autoceste A3, promet se preusmjerava preko Ježdovečke ulice pa nadalje

na staru Karlovačku D1, do samog skretanja prema Kerestincu

– Za vozila koja ne skrenu prema Ježdovečkoj ulici neposredno prije gradilišta (600m), moguće

je promet preusmjeriti na Stupničkoobrešku ulicu, pa prema D1

– Iz smjera Svete Nedelje promet se preusmjerava ravno prema D1 te prama Lučkom gdje je

moguće skrenuti prema Ježdovcu/Rakitju

Podsjećamo, u tijeku su radovi u duljini od gotovo 2 km na izgradnji glavnog kolektora fekalne kanalizacije od granice s gradom Zagrebom do Svetonedeljske ceste.