Obavijest tvrtke Eko-flor plus d.o.o.: Privremena obustava rada reciklažnog dvorišta i odvoza glomaznog otpada!

Koncesionar za odvoz otpada na području Svete Nedelje tvrtka Eko-plus d.o.o. obavještava  kako zbog nastale situacije oko virusa COVID-19 te odluka Stožera civilne zaštite RH donesenih radi sprečavanja širenja istoga, do daljnjega  neće biti u mogućnosti pružati uslugu prikupljanja glomaznog (krupnog) otpada prema naprijed utvrđenom rasporedu.

Isto vrijedi i za prikupljanje otpada putem reciklažnih dvorišta. Od danas  će se obustaviti rad reciklažnog dvorišta u Svetoj Nedelji na adresi Zelena ulica 5,  Sveta Nedelja.

Prikupljanju krupnog (glomaznog) otpada pristupiti će se nakon smirivanja situacije oko coronavirusa, sve sukladno odgovarajućim odlukama nadležnih institucija vezanih uz daljnja postupanja, o čemu ćemo vas pravovremeno obavijestiti.

Tvrtka EKO-FLOR PLUS d.o.o. kao davatelj javne usluge uložiti će sve napore kako bi se javna usluga prikupljanja miješanog komunalnog otpada i reciklabilnog otpada nastavila odvijati prema redovnom rasporedu, sve u cilju održavanja čistoće na području naše jedinice lokalne samouprave.