Obavijest o konstituiranju Gradskog savjeta mladih Grada Svete Nedelje

Na temelju članka 15. stavka 3. Odluke o osnivanju Gradskog savjeta mladih Grada Svete Nedelje (Glasnik Grada Svete Nedelje 10/14), predsjednik Gradskog vijeća Grada Svete Nedelje objavljuje

Obavijest o konstituiranju Gradskog savjeta mladih Grada Svete Nedelje.

Savjet mladih Grada Svete Nedelje konstituiran je 13.04.2015. godine izborom Marka Katalinića iz Kerestinca za predsjednika.

Cijelokupni tekst obavijesti preuzmite OVDJE.

Popratni dokumenti

Obavijest o konstituiranju Gradskog savjeta mladih Grada Svete Nedeljeobavijest_o_konstituiranju_gradskog_savjeta_mladih_grada_svete_nedelje206_201705212055.pdf (52.9 KB)