Obrasci i zahtjevi za građane

Obrazac za potpis Izvješća o međama

Uz zahtjev je potrebno priložiti:

• skicu izmjere,
  • presliku akta na temelju kojeg se radi parcelacija/upis objekta

Za potrebe geodetskog projekta potrebno je priložiti:

• geodetsku situaciju građevine,
  • geodetski situacijski nacrt,
  • posebne uvjete nadležnog javnopravnog tijela Grada Svete Nedelje.
Obrazac-za-potpis-Izvješća-o-međama.doc
Obrazac za potpis Izvješća o međamaObrazac-za-potpis-Izvješća-o-međama.doc (32.3 KB)

Obrazac za prijavu građana o nepoštivanju Odluke o komunalnom redu

Uz zahtjev je potrebno priložiti:

• skicu izmjere,
  • presliku akta na temelju kojeg se radi parcelacija/upis objekta

Za potrebe geodetskog projekta potrebno je priložiti:

• geodetsku situaciju građevine,
  • geodetski situacijski nacrt,
  • posebne uvjete nadležnog javnopravnog tijela Grada Svete Nedelje.
Obrazac za prijavu građana o nepoštivanju Odluke o komunalnom reduobrazac_za_prijavu_građana_o_nepoštivanju_odluke_o_komunalnom_redu34_201705072992.doc (45.1 KB)