Balansice osvojile 4 zlata na plesnom natjecanju u Zadru

Naše su Balansice od 30.-31.03. boravile u Zadru, a razlog je bio sudjelovanje na plesnom natjecanju Internacional dance open ZADAR u organizaciji PK Bellus iz Zadra. Balansice su osvojile 4 zlata sa koreografijama Anđeli, Superpower, Fitness dance i Gong u dječjim kadetskim uzrastima te različitim plesnim disciplinama. Za SREBRNE BALANSICE nastupale su: Sara Leskovar Avdić, Rea Jarnjević, Rea Petričko, Jelena Vuga, Nika Medžiković, Lana Kukolja, Ema Žalac, Petra Lukić, Iva Kovačić, Luna Popović, Ema Cvirn, Nola Hrnjkač. Za skupinu SUPERICE nastupale se Lana Vidović, Leona Mišak, Tina Herceg, Taša Andrijata, Nina Babić, Mia Filipović, Jana Gvozdanović, Lorena Šurbek, Marina Valenčak, Lorena Valenčak, Karla Stojanović, Sara Šeketa, Jana Fabrijan, Stella Ivanuša, Tea Obračević, Ana Lena Kopić, Dorja Krupljan. Nakon natjecanja Balansice su proslavile odličan plasman na zadarskom Pozdravu sunca gdje su okupljenim građanima i turistima priredili pravi mali plesni performans, nakon Kalelarge, Morskim orgulja i Pozdrava Suncu uslijedio je i rođendanski tulum u hostelu za jednu od naših članica. Idućeg dana razgledali smo Bio solanu NIn , degustirali slane lizalice, zatim obišli farmu magaraca Dar Mar, tamo smo saznali sve dobrobiti magarećeg mlijeka kojeg smo imali priliku probati. Nakon predivnih doživljaja uslijedio nam je i obilazak Nina, najmanje katedrale na svijetu, spomenik Grgura Ninskog, kraljičine plaže i mnoge druge znamenitosti. Sve u svemu imali smo  jedan predivan vikend u Zadru, a našoj Svetoj Nedelji vraćamo se sa  4 osvojena zlata i puno lijepih uspomena kazale su trenerice Sanja Krapinec Barbaro i Matea Petrić.