Obavijest sugrađanima

Obavještavamo sugrađane Svete Nedelje da je od srijede 13.05.2020. godine Gradska uprava otvorena i za rad sa strankama.

Uredovni dani za stranke su:

ponedjeljak od 9:00 do 18:30 sati

utorak i četvrtak od 7:30 do 15:30 sati

Otvorena vrata gradonačelnika održavaju se ponedjeljkom od 13:00 do 16:00 sati uz prethodnu najavu telefonom ili e-mailom.

Najavit se možete na kontakt broj 01/3335-425 ili putem e-mail adrese pitanja@grad-svetanedelja.hr.

Molimo sugrađane da se i dalje pridržavaju svih mjera propisanih od strane Zavoda za javno zdravstvo. Na ulasku u zgradu Gradske uprave potrebno je obavezno dezinficirati ruke te nositi zaštitnu masku.