Koncert komorne glazbe u 7. svetonedeljskom ciklusu Ogranka Matice hrvatske

Ovogodišnju, 7. sezonu ciklusa klasične glazbe Ogranka Matice hrvatske u Svetoj Nedelji nastavljamo koncertom uvaženih glazbenika trubača Marina Zokića i Igora Mrnjavčića te jednog od naših ponajboljih orguljaša, Edmunda Andlera Borića.

nedjelju, 31. svibnja 2020. godine, s početkom u 18:45 sati u župnoj crkvi Bl. Alojzija Stepinca (župa Bestovje-Novaki-Rakitje), naši će gosti prezentirati skladbe A. Vivaldija, J. S. Bacha, J. Clarka, F. Lučića, H. A. Stamma i D. Bobića, a posebno je zanimljiva činjenica da po prvi puta u našem koncertnom ciklusu gostuju trubači.

Zbog posebnih okolnosti  pandemije korona virusa i ograničenog broja publike, koncertni će program biti objavljen i na YouTube kanalu Ogranka Matice hrvatske u Svetoj Nedelji.

Ulaz je slobodan. Srdačno Vas pozivamo da nam se pridružite uživo ili on-line (www.ogranak-mh-svn.hr)!

Organizatori:

Ogranak Matice hrvatske u Svetoj Nedelji,