Obavijest Doma zdravlja Zagrebačke županije – lokacije rada i raspored cjepnih ambulanti

Tijekom nadolazećeg vikenda organizirano je docjepljivanje protiv COVID-19 na cjepnim punktovima u svih devet gradova Zagrebačke županije sa gotovo 20 tisuća doza cjepiva.

Uspješan je to nastavak procjepljivanja stanovnika naše Županije kojim realiziramo postavljeni cilj visoke procijepljenosti do kraja lipnja. Pozivamo sve građane sa dodijeljenim terminom da se odazovu cijepljenju jer je nužno primiti obje doze cjepiva protiv pandemijske zaraze.

Istovremeno, u Zagrebačkoj županiji započinje cijepljenje protiv COVID-19 u posebno organiziranim cjepnim ambulantama. Iskorak je to kojim nastojimo dostupnost zaštite cijepljenjem što više pojednostaviti građanima Zagrebačke županije. Za cijepljenje protiv COVID-19 potrebno se naručiti telefonski i dogovoriti termin dolaska u cjepnu ambulantu pri lokalnom domu zdravlja. U prilogu dostavljamo točan popis adresa i telefonskih kontakata za narudžbu uz radno vrijeme cjepnih ambulanti.

Uz veliku zahvalu na nesebičnom radu svim djelatnicima, medicinskom osoblju, volonterima uključenima u organizaciju i provođenje cijepljenja protiv COVID-19 u Zagrebačkoj županiji, zahvaljujemo se i građanima i medijima na suradnji. Molimo vas da u ime nastavka uspješnog suzbijanja i kontroliranja ove zarazne bolesti u našoj Županiji u svojim medijima informirate stanovnike naše Županije o ovoj mogućnosti te pružanjem informacije doprinesete što većoj procijepljenosti koja nam je svima zajednički cilj.

ALOKACIJA I RASPORED RADA CJEPNIH AMBULANTI / TIMOVA U ZAGREBAČKOJ ŽUPANIJI
ISPOSTAVA / GRAD ADRESA RADNO VRIJEME KONTAKT
 ISPOSTAVA   DUGO SELO D.Domjanića 12 a, Dugo Selo utorak: 14-16        četvrtak: 11-13 01/ 2785-588
 ISPOSTAVA IVANIĆ- GRAD Omladinska 23, Ivanić-Grad utorak: 13.30-19         četvrtak: 11-13 01/ 2831-175
 ISPOSTAVA  JASTREBARSKO Kralja Tomislava 29, Jastrebarsko utorak: 11-13,                       četvrtak: 14-16 01/ 6599 -070
ISPOSTAVA SAMOBOR Ljudevita Gaja 37, Samobor ponedjeljak: 8-12                        utorak: 14-20            srijeda: 8-12 01/ 3330-751
 ISPOSTAVA  VRBOVEC 7. svibnja 14, Vrbovec utorak:  14-16                   četvrtak: 11-13 01/ 2729 -978
 ISPOSTAVA  VELIKA GORICA Matice hrvatske 5, Velika Gorica ponedjeljak: 8-9      srijeda: 13-14               petak: 8-09 01/ 6379-705
 ISPOSTAVA  ZAPREŠIĆ Pavla Lončara 1, Zaprešić ponedjeljak: 8-12                      utorak: 8-12              srijeda: 14-12 01/ 3315-902
 ISPOSTAVA SVETI IVAN ZELINA Bocakova 5, Sveti Ivan Zelina srijeda: 14-19 099/6040 290
Narudžbe isključivo telefonom u vremenu od 08.00-12.00 sati.
*Timovi počinju s radom od 10. lipnja 2021.

 

Navigacija
Pretraga
Prilagođeni mod
Na vrh
Postavke kolačića Web stranice grada Sveta Nedelja koriste kolačiće u svrhu analitike i oglašavanja, kako bi mogli pružiti korisnicima najkvalitetniju uslugu, te kako bi mogli obavještavati korisnike o aktivnostima grada Sveta Nedelja i povezane službe grada Sveta Nedelja kroz ciljano oglašavanje.
Napredne postavke kolačića Web stranice grada Sveta Nedelja koriste kolačiće u svrhu analitike i oglašavanja, kako bi mogli pružiti korisnicima najkvalitetniju uslugu, te kako bi mogli obavještavati korisnike o aktivnostima grada Sveta Nedelja i povezane službe grada Sveta Nedelja kroz ciljano oglašavanje.
  • Osnovni kolačići
  • Kolačići vezani uz spremanje privola korisnika (ne sadrže identifikacijske podatke), te kolačići vezani uz anonimizirano praćenje prometa na stranicama grada Sveta Nedelja (Google Analytics)
  • Analitika
  • Sustav za naprednije praćenje ponašanja korisnika. Svi korisnici su anonimizirani i informacije o njima su svedene na vrstu operativnog sustava i pretraživač (browser) koji koriste.
  • Oglašavanje
  • Kolačići za izgradnju aninomiziranih retargeting lista u oglašivačkim platformama sustava Facebook i Google AdWords u svrhu kvalitetnijeg informiranja stanovništva o događanjima na području grada. Grada Sveta Nedelja ne dijeli svoje liste s trećim osobama, izuzev službi unutar grada Svete Nedelje (npr. Turistička zajednica).
  • Društvene mreže
  • Prikaz interaktivnih elemenata društvenih mreža na stranicama grada Sveta Nedelja

Pomoć s osobama s invaliditetom

Paleta boja

  • {{item.name}}

Veličina slova

  • Aa
Zatvorite