LAG SAVA i Grad Sveta Nedelja pozivaju poljoprivrednike i sve ostale zainteresirane na radionice

LAG SAVA i Grad Sveta Nedelja pozivaju na radionice! Zajedno do lokalnog razvoja

Prva radionica održat će se dana 17.05.2022. godine s početkom u 19:00 sati u Društvenom domu Strmec, Ulica Vladimira Nazora 13, Strmec.

LAG SAVA, udruga koja djeluje na području gradova Jastrebarsko, Sveta Nedelja, Samobor i Zaprešić, kao i okolnih općina, organizira radionice sa svrhom utvrđivanja potreba lokalne zajednice. Cilj je radionica doznati koje potrebe naši sugrađani imaju kako bi se u razdoblju 2021.-27. moglo reagirati na njih i u skladu s njima, koliko je to u mogućnosti LAG-a, odgovoriti na iste otvaranjem natječaja. Natječaji se otvaraju u sklopu sredstava ruralnog razvoja pa se nadamo aktivnom uključivanju poljoprivrednika, ali i opće populacije budući da je dio sredstava namijenjen i općem razvoju lokalnih sredina.

Radionicu će voditi zaposlenice LAG-a SAVA koje će ukratko predstaviti dosadašnje rezultate lokalne strategije razvoja u prethodnom razdoblju za koje je LAG bio zadužen, te voditi razgovor sa svim prisutnim građanima o mogućim načinima poboljšanja kvalitete života u lokalnoj zajednici. Radionica će trajati oko sat vremena, a najduže sat i pol, ovisno o diskusiji i razgovoru o smjerovima razvoja lokalne zajednice.

Radionica je otvorena svima zainteresiranima da se aktivno uključe u razgovor o lokalnom razvoju i potrebama zajednice: od mladih do umirovljenika, od poljoprivrednika do poduzetnika, zaposleni i nezaposleni, radnici javnoga i privatnoga sektora, kao i svi koji rade u neprofitnom sektoru.

Popratni dokumenti

Sveta-Nedelja-17-svibanj-1.pdf
Radionica 17. svibanj LAG SavaSveta-Nedelja-17-svibanj-1.pdf (2.92 MB)
Sveta-Nedelja-1-lipanj-1.pdf