Javni natječaj za financiranje programa / projekata / institucionalne podrške udruga proizašlih iz Domovinskog rata i udruga koje promiču antifašizam u 2024. godini

Sadržaj

Prijava na natječaj se radi putem platforme “Otvoreni grad” ispunjavanjem digitalnog obrasca.
Na platformu se prijavljujete putem NIAS sustava.

Nakon prijave na platformu, odaberite karticu “Podnošenje” unutar digitalnog servisa “Digitalni obrasci” te odaberite željeni predložak digitalnog obrasca.

Nakon što ispunite, otisnete i potpišete priložene Word i Excel obrasce i tablice potrebne za potpunu prijavu na natječaj, iste je potrebno skenirati i snimiti u .PDF formatu te ih priložiti prilikom ispunjavanja prijave.

Svu dokumentaciju je potrebno prije početka prijave imati pripremljenu u digitalnom .PDF formatu po uputi.

Prije naziva svakog obrasca stavite skraćeno ime prijavitelja, evo primjer:
Ime Udruge-Obrazac izjave o nefinanciranju 2024.pdf
Ime Udruge-Obrazac izjave o neosuđivanosti 2024.pdf
Ime Udruge-Obrazac opisa programa 2024pdf
Ime Udruge-Obrazac proračuna.pdf
Ime Udruge-Tablica 1.pdf

LINK ZA PRIJAVU NA NATJEČAJ: https://obrasci.svetanedelja.otvorenigrad.hr/obrazac