JAVNI NATJEČAJ za financiranje projekata udruga u području djelatnosti poljoprivrede, očuvanja prirode i zaštite okoliša, te doprinosa razvoju turističke ponude i tradicijskih vrijednosti u 2018. godini, a koji su od interesa i značaja za Grad Svetu Nedelju

Dokumentacija

Konačni-Zaključak-o-rezultatima-javnog-natječaja.pdf
Konačni Zaključk o rezultatima Javnog natječajaKonačni-Zaključak-o-rezultatima-javnog-natječaja.pdf (66 KB)
Konačni-rezultati-Tabela.pdf
Tabela - konačni rezultati financijskih sredstava Konačni-rezultati-Tabela.pdf (68 KB)
prijedlog-Zaključka-o-rezultatima-javnog-natječaja-poljop..pdf
Prijedlog Zaključka o rezultatima Javnog natječajaprijedlog-Zaključka-o-rezultatima-javnog-natječaja-poljop..pdf (110.8 KB)
Tabela-prijedlog-financijskih-sredstava.pdf
Tabela - prijedlog financijskih sredstava Tabela-prijedlog-financijskih-sredstava.pdf (69.2 KB)
3618_001.pdf
Odluka o raspisivanju javnog natječaja3618_001.pdf (156.4 KB)
Javni-natječaj-poljoprivredazašt.okolišarazvoj-turističke-ponude-18.doc
Javni natječaj za financiranje projekata udruga u području djelatnosti poljoprivrede, očuvanja prirode i zaštite okoliša, te doprinosa razvoju turističke ponude i tradicijskih vrijednosti u 2018. godini, a koji su od interesa i značaja za Grad Svetu NedeljuJavni-natječaj-poljoprivredazašt.okolišarazvoj-turističke-ponude-18.doc (278.5 KB)