Natječaj za dodjelu stipendija za školsku/akademsku godinu 2020./2021.!

Sadržaj

Dana 28. rujna 2020. godine, gradonačelnik Grada Svete Nedelje Dario Zurovec donio je Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija za školsku/akademsku godinu 2020./2021. za:

• 10 stipendija učenicima srednjih škola za deficitarna zanimanja prema preporuci za obrazovnu upisnu politiku stipendiranja HZZ-a
  • 5 stipendija učenicima srednjih škola na osnovu kriterija socio-ekonomskog statusa
  • 5 stipendija učenicima srednjih škola prema kriteriju izvrsnosti (ne odnosi se na učenike 1. razreda)
  • 5 stipendija redovnim studentima u obrazovnim programima na kojima prema preporuci za obrazovnu upisnu politiku stipendiranja HZZ-a treba povećati broj upisanih i stipendiranih studenata
  • 20 stipendija redovnim studentima preddiplomskog studija na osnovu kriterija socio-ekonomskog statusa
  • 5 stipendija redovnim studentima diplomskog studija na osnovu kriterija socio-ekonomskog statusa
  • 5 stipendija redovnim studentima na osnovu kriterija izvrsnosti (neodnosi se na studente 1. godine studija)

Za školsku/akademsku godinu 2020./2021. biti će dodijeljeno sveukupno 20 učeničkih i  35 studentskih stipendija, odnosno sveukupno 55 stipendija.

Stipendija će se dodjeljivati u iznosu od 600,00 (šesto) kuna mjesečno za učenike i 900,00 (devetsto) kuna mjesečno za studente za razdoblje od 01.11.2020. do 31.10.2021. godine (za 11. mjesec tekuće godine u 12. mjesecu tekuće godine).

Natječaj je otvoren do 20.10.2020. godine.

Dokumentacija

Natječaj-za-dodjelu-stipendija-za-školsku_akademsku-godinu-2020_2021.pdf
Natječaj za dodjelu stipendija za školsku/akademsku godinu 2020./2021.Natječaj-za-dodjelu-stipendija-za-školsku_akademsku-godinu-2020_2021.pdf (301.5 KB)
Odluka-o-natječaju-za-stipendije.pdf