Održana redovna sjednica Stožera civilne zaštite Grada Svete Nedelje

Izvještaji sa sjednica

15. svibnja 2019. g. održana je redovna sjednica Stožera civilne zaštite Grada Svete Nedelje kojoj je osim članova Stožera nazočila i predstavnica MUP-a, Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Zagreb, Maja Milković. Voditelj službe za preventivu i planske poslove Mario Vegar upoznao je prisutne članove stožera s Programom aktivnosti u provedbi mjera zaštite od požara od interesa za Republiku Hrvatsku u 2019. godini, zapovjednik VZ Grada Svete Nedelje, Ivan Štimac s Programom aktivnosti u provedbi posebnih mjera u zaštiti od požara na području Grada Svete Nedelje. Operativne snage Stožera podnijele su izvješća o stanju nakon vremenskih neprilika, uglavnom uzrokovanih olujnim vjetrom koji je pogodio i područje našeg grada.