12. ožujak 2026.
Obavijest o preuzimanju spremnika za komunalni otpad – novi korisnici i korisnici kojima su spremnici oštećeni ili dotrajali
Poštovane sugrađanke i sugrađani,
krajem veljače zaprimili smo obavijest koncesionara za odvoz otpada o novom načinu preuzimanja spremnika za komunalni otpad. Prema ranijoj obavijesti, korisnici bi trebali osobno preuzeti nove spremnike i vreće na reciklažnom dvorištu.
Svjesni smo da t...
