12. lipanj 2017.
„Reciklirajmo zajedno“
„Reciklirajmo zajedno" naziv je akcije u organizaciji tvrtke EKO-FLOR PLUS d.o.o i društva Tetra Pak, koji su pod pokroviteljstvom Grada Svete Nedelje podučili najmlađe sugrađane da otpad nije „smeće". U ponedjeljak, 12. 06. 2017. godine na parkiralištu Dječjeg vrtića Slavuj u Strmc...
