Obrasci i zahtjevi za građane

Obrazac za sufinanciranje kupovine udžbenika svetonedeljskim srednjoškolcima

Obrazac-RU-2023.pdf
Sufinanciranje kupovine udžbenika svetonedeljskim srednjoškolcimaObrazac-RU-2023.pdf (792.3 KB)

Prijava štete od prirodne nepogode - olujni i orkanski vjetar dana 19.07.20223.

Obrazac-PN-02-digitalni-unos.pdf
Prijava štete od prirodne nepogode - olujni i orkanski vjetar dana 19.07.20223.Obrazac-PN-02-digitalni-unos.pdf (1.82 MB)

zahtjev_za_taxi_dozvolu.doc
Zahtjev za izdavanje dozvole za obavljanje autotaksi prijevoza na području Grada Svete Nedeljezahtjev_za_taxi_dozvolu.doc (51.2 KB)

Zapisnik za utvrđivanje i naplatu komunalne naknade za uređenje voda

Zapisnik-NOVI-za-PP.docx
Zapisnik za utvrđivanje i naplatu komunalne naknade i naknade za uređenje vodaZa poslovni prostorZapisnik-NOVI-za-PP.docx (25.8 KB)
Zapisnik-NOVI-za-SP.docx
Zapisnik za utvrđivanje i naplatu komunalne naknade i naknade za uređenje vodaZa stambeni i gražni prostorZapisnik-NOVI-za-SP.docx (21.1 KB)

Obrazac za potpis Izvješća o međama

Uz zahtjev je potrebno priložiti:

• skicu izmjere,
  • presliku akta na temelju kojeg se radi parcelacija/upis objekta

Za potrebe geodetskog projekta potrebno je priložiti:

• geodetsku situaciju građevine,
  • geodetski situacijski nacrt,
  • posebne uvjete nadležnog javnopravnog tijela Grada Svete Nedelje.
Obrazac-za-potpis-Izvješća-o-međama-2.doc
Obrazac za potpis Izvješća o međamaObrazac-za-potpis-Izvješća-o-međama-2.doc (35.8 KB)

Obrazac za prijavu građana o nepoštivanju Odluke o komunalnom redu

Uz zahtjev je potrebno priložiti:

• skicu izmjere,
  • presliku akta na temelju kojeg se radi parcelacija/upis objekta

Za potrebe geodetskog projekta potrebno je priložiti:

• geodetsku situaciju građevine,
  • geodetski situacijski nacrt,
  • posebne uvjete nadležnog javnopravnog tijela Grada Svete Nedelje.
Obrazac za prijavu građana o nepoštivanju Odluke o komunalnom reduobrazac_za_prijavu_građana_o_nepoštivanju_odluke_o_komunalnom_redu34_201705072992-1.doc (49.7 KB)