Dana 16. kolovoza 2018. godine s početkom u 15,00 sati održana je konferencija za medije u Gradskoj vijećnici Grada Svete Nedelje. Povod konferencije bio je potpisivanje Ugovora za energetsku obnovnu između Osnovne škole Sveta Nedelja i Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.
14. kolovoz 2018.Tvrtka EKO-FLOR PLUS d.o.o. na blagdan Velike Gospe, 15.08.2018. godine, neće obavljati uslugu prikupljanja i odvoza miješanog komunalnog i selektivnog otpada , već će se ista usluga izvršiti u subotu, 18.08.2018. godine....